2014. július 16., szerda

Najważniejsze informacje o systemie wynagrodzenia DXN .


DXN Company to jedyna w rankingu najlepszych firm MLM zajmująca się dystrybucją kawy z ganodermą (obecnie 28 miejsce na świecie) Na świecie (w tej chwili ok. 100krajów) działa od 1995 roku. Natomiast w Europie dopiero od 2009 roku i rozwija się bardzo dynamicznie, Stwarza to wszystkim osobom chcącym budować własny biznes duże możliwości, ze względu na unikalny produkt, oraz możliwość rozpoczęcia budowy biznesu na początku jego ekspansji w naszym regionie. 

 W DXN Company nie ma zobowiązań i wymagań minimalnych obrotów w miesiącu. 
Aby utrzymać status dystrybutora wystarczy zakupić jeden produkt w ciągu roku kalendarzowego. Bycie dystrybutorem uprawnia do zakupów wszystkich produktów DXN w cenie dystrybutora i odsprzedawanie dalej po cenie klienta, co daje marżę 15-25% w zależności od produktu. 
 Możesz przyłączyć się do DXN po to żeby kupować kawę z ganodermą i inne produkty w cenie dystrybutora. Większość osób jednak przystępuje do biznesu typu MLM (Multi Level Marketing - Marketing wielopoziomowy) aby zarabiać pieniądze. Możliwości zarabiania są tutaj bardzo duże, jednak aby pieniądze pojawiały się na twoim koncie po każdym miesiącu potrzebne są dwie rzeczy -zbudowana przez ciebie sieć dystrybucji oraz wygenerowany obrót. Im większa sieć i większy obrót tym większe przelewy będą wpływać na twoje konto. 

 System prowizyjny jest bardzo atrakcyjny, gwarantuje otrzymywanie do 9 rodzajów prowizji - bonusów. PPV ( personal poit value) - wartość punktowa osobistego obrotu PGPV (personal group point value) - wartość punktowa obrotu twojej grupy 

 1. Marża detaliczna - 15-25% 
 2. Bonus Grupowy ( min.100 PPV ) 6% - 21% Wartość obrotu kumuluje się narastająco, aż do uzyskania wartości 4500PV kwalifikacja Star Agent, co pozwala nowym dystrybutorom szybciej zarabiać pieniądze! Powyżej poziomu Star Agent przysługują kolejne bonusy. 
 3. Bonus Star Group 25% - 37% 
 4. Bonus rozwojowy do 15% - zależy od ilości Star Agentów w twojej grupie 
 5. Międzynarodowy udział w zysku -liczony od 2% obrotu DXN Company w danym miesiącu na całym świecie! 
 6. Bonus kierowniczy do 15% 
 7. Dopłata do seminarium wyjazdowego 2% 
8. Jednorazowy motywacyjny dodatek 130Euro 
 9. Dopłata do wyjazdu motywacyjnego 900 Euro (podróże w dalekie i ciekawe miejsca na świecie) Myślę, że bardzo ważną informacją jest również to, że zbudowany przez ciebie biznes możesz przekazać wskazanej przez ciebie osobie lub w drodze dziedziczenia! Każdy dystrybutor, który przystąpi do DXN otrzymuje w ramach pakietu startowego (inwestycja 19.20Euro) Szczegółowy Marketing Plan w formie drukowanej i elektronicznej, oraz strony www(dostępne w 14 językach) wraz z bieżącymi informacjami jak budować biznes gratis. Im szybciej zaczniesz tym szybciej będziesz zarabiać. Pamiętaj - Twój sukces jest moim sukcesem, tak więc możesz liczyć na moje wsparcie i pomoc. Możesz przystąpić do biznesu już teraz - link jest w zakładce " Możliwości biznesowe". Jeśli masz pytania dzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése