2013. április 21., vasárnap

DXN Ganoderma


V Číně už po tisíciletí považují houbu Ganoderma za vynikající léčivou rostlinu.
 Je prvním „lékem", který nemá žádné vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání. Podporuje obranyschopnost organismu, účinně napomáhá předcházení chorob a uchování zdraví.

Úspěšné pěstování Divoce rostoucí Ganoderma je velmi vzácná, její sběr je obtížný. Když už ji někdo najde, její účinek skoro vždy pomine následkem zestárnutí; doslova ztvrdne na povrchu, dokonce se může stát i jedovatou. Jakákoliv kontrola jakosti je nemožná vlivem nesystematičnosti sběru. V r. 1970 pan Yukio Naoi, jeden z techniků výzkumného potravinářského ústavu university v Kjótu, úspěšně aplikoval metodu pěstování oddělováním spor při pěstování Ganodermy. Tato metoda byla v ČLR zavedena v r. 1975. Jelikož jsou klimatické a půdní podmínky mimořádně příznivé, tato metoda se velmi rozšířila. 

 Zázračné účinky Ganodermy: Ganoderma byla po více než tisíc roků zahalena do roucha tajemnosti. Lidé věděli pouze, že Ganoderma zachovává mládí a že její pravidelné užívání zajistí dlouhý život, nikdo se ale nikdy nepustil do řádného výzkumu, aby zjistil příčiny takovýchto účinků. V posledních letech bylo na základě výzkumů čínských vědců i vědců jiných národností konečně odhaleno tajemství její výjimečné účinnosti za přispění analýz a pokusů spolupracujících nemocnic, universit a farmaceutických firem. Čistí krev, detoxikuje, nemá močopudné účinky, chrání játra, reguluje činnost střev, podporuje srdeční činnost, reguluje krevní tlak, má uklidňující, kašeltlumící a odhleňovací účinky, a kromě toho také omezuje růst nádorů. 

 Nejdůležitejší složky Ganodermy: Organické germanium (Ge): Až na 1,5 násobek zvyšuje schopnost krve absorbovat kyslík, může zlepšovat trávení, může předcházet odumírání tkání. Podle výzkumů obsahuje Ganoderma 800 - 2000 miliontin germania, což je 4 až 6 x více než v kořenu panaxu (ženšen asijský). Polysacharidy: Tyto organické sloučeniny posilují imunitní systém organismu a ničí viry. Japonské farmaceutické firmy je rafinují odpovídajícím způsobem pro léčebné účely a Zdravotnický odbor Koseisho je prohlásil za podporované léčivo v Japonsku. Hořká chuť: Lékařští a farmaceutičtí odborníci neustále zkoumají tuto vlastnost. Výsledek: s největší pravděpodobností je to způsobeno společným působením germania a polysacharidů. Některé rostliny obsahují jednu nebo druhou složku, Ganoderma je však ze všech nejúčinnější. Kombinace složek je odlišná od jiných rostlin a v zájmu zachování vysoké účinnosti je důležité zachovat všechny základní složky. 

Základní medicínské účinky Ganodermy: Podle klinických pokusů Dr. Shigeru Yuji má následující základní vlastnosti, díky kterým je tak účinná: 
Snižuje obsah cholesterolu a volných tuků v krvi. Snižuje hladinu krevního cukru a reguluje činnost slinivky (pankreatu). 
Snižuje obsah lipidů v krvi a stabilizuje membrány červených krvinek. Jelikož obsahuje adenosin, může omezovat hromadění krevních destiček, rozkládat trombiny (krevní sraženiny) a omezovat vznik trombózy. 
Optimalizuje činnost kůry nadledvinek. Podporuje obranyschopnost organismu a účinnost imunitního systému. 
Zpomaluje stařecký pokles mozkových funkcí. Omezuje vedlejší účinky antialergických přípravků. 
Zabraňuje vzniku alergií následkem působení antigenů, a tím omezuje vylučování histaminů buňkami. 
Přispívá k prevenci vzniku nádorových onemocnění a blokuje látkovou výměnu nádorových buněk: a. 
Zabraňuje náhlým úmrtím pacientů s nádorovou chorobou následkem tumorové embolie. b. 
Omezuje vznik trombózy, rozpouští trombiny, zvyšuje účinnost protinádorových léčiv. c. Snižuje bolest způsobovanou rakovinou. 

 Je skutečně pravda, že Ganoderma je protilékem na moderní nemoci a je "univerzálním lékem" na všechny choroby? 
 Yukio Naoi, potravinářský vědeckovýzkumný ústav university v Kjótě: 
 „Je Ganoderma skutečně univerzálním lékem ?” 
- Nehovořme teď o historických nemocech, objevujících se během historie lidstva, nýbrž o moderních, tzv. civilizačních chorobách.
 Abychom našli odpověď na tuto otázku, zkoumali jsme během třinácti roků opakovaně její účinky. Prvořadou otázkou je, zda může být Ganoderma účinná pro všechny choroby. Naše odpověď zní: Ano, protože je schopna udržovat zdraví moderního člověka. 

Ganoderma účinkuje i na nejslabší, nejchoulostivější místa lehce nemocného člověka; u skutečně nemocného potom problém zachycuje v jeho kořenech a umožňuje uzdravení. Ganoderma má schopnost vyrovnávat nevyváženost organizmu a tím ho ozdravovat, a to bez ohledu na lidské rasy. 

V tomto ohledu má vždy stejné účinky; zkušenosti kdekoliv na světě jsou totožné. Když organizmus nemocného člověka velmi dobře reaguje na Ganodermu, je to obdobné, jako když nastoupí maximální účinek patentovaného léku. Faktem je, že doposud nebyly u nikoho zjištěny negativní účinky.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése